spacer

Naujienos

spacer

Vietinių ir tarptautinių pervedimų lėšų įskaitymo tvarka

2010-03-25

Šių metų kovo 15-ąją, laikantis Lietuvos Respublikos Mokėjimų įstatymo, įsigaliojo AB Ūkio banko klientų aptarnavimo ir paslaugų teikimo bendrosios taisyklės, kuriose numatoma, kad gaunamos vietinių ir tarptautinių pervedimų lėšos įskaitomos tik pagal IBAN formato gavėjo sąskaitos numerį, o kiti mokėjimo nurodyme pateikti gavėjo duomenys banko papildomai nėra tikrinami. Tokiu būdu bus labiau automatizuotas užskaitymo procesas ir didelės dalies mokėjimų įskaitymas įvyks 1-2 val. greičiau nei iki šiol.

Lėšų mokėtojai, vykdydami vietinį ar tarptautinį pervedimą AB Ūkio banko klientui, būtinai turi nurodyti tikslų gavėjo sąskaitos numerį (IBAN) AB Ūkio banke (raidės LT ir 18 skaitmenų). Jei mokėjimo paslauga nenumato lėšų įskaitymo į gavėjo sąskaitą, unikalus identifikatorius, kuris turi būti pateiktas mokėjimo nurodyme, nurodomas prie konkrečios paslaugos teikimo sąlygų arba vienkartinio mokėjimo sutartyje.

Ūkio bankas atkreipia klientų dėmesį, kad pateikiant savo sąskaitos rekvizitus ir siunčiant lėšas gavėjams, svarbu įsitikinti, kad yra nurodyta teisinga gavėjo sąskaita (IBAN). Įskaitytų pagal sąskaitą (IBAN) lėšų grąžinimas galimas tik sutikus gavėjui, kuriam priklauso atitinkama sąskaita (IBAN).

spacer
spacer
2009-2017 © Bankai.lt - bankinių paslaugų gidas internete. Visos teisės saugomos. Kontaktai   |   Darbo skelbimai