spacer

Naujienos

spacer

„Swedbank“ interneto bankas privatiems pripažintas geriausiu Baltijos šalyse

2010-07-27

Tarptautinis verslo ir finansų rinkų žurnalas „Global Finance“ „Swedbank“ pripažino geriausias internetinės bankininkystės paslaugas privatiems klientams teikiančiu banku Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Žurnalas vertino bankų internetinių paslaugų 10 Vidurio ir Rytų Europos valstybių.

Elektroninė bankininkystė Lietuvoje ir Baltijos šalyse vystosi itin sparčiai. Kasmet interneto banke „Swedbank“ klientai gali saugiai ir greitai pasinaudoti vis didesniu skaičiumi paslaugų. Pavyzdžiui, šiemet internetu jau galima sudaryti „Apsaugotos būsto paskolos“ ir „Šeimos pajamų apsaugos“ sutartis, į internetą perkeliama vis daugiau gyvybės draudimo paslaugų.

Šiuo metu „Swedbank“ interneto banko paslaugomis naudojasi 1,34 mln. klientų. Internetu yra atliekama 90 proc. visų fizinių asmenų ir 98 proc. juridinių asmenų pavedimų.

„Swedbank“ interneto bankas taip pat buvo įvertintas kaip geriausias Vidurio ir Rytų Europoje investicijų valdymo paslaugų, sąskaitų apmokėjimo ir vartojimo kreditų suteikimo internetu kategorijose.

„Swedbank“ yra nominuotas ir geriausias internetinės bankininkystės paslaugas vartotojams Vidurio ir Rytų Europoje teikiančių bankų bei geriausio interneto banko vartotojams pasaulyje kategorijose. Šių nominacijų nugalėtojai bus paskelbti lapkričio 2 d.


spacer
spacer
2009-2017 © Bankai.lt - bankinių paslaugų gidas internete. Visos teisės saugomos. Kontaktai   |   Darbo skelbimai